SMART V MÉDIÍCH

CO SE PÍŠE O SMARTECH

Smart #3 přijíždí do Evropy s dojezdem až 455 km

auto.cz

Číslo 3 značky Smart, crossover konkurující Tesle Model Y, se prvně odhalil už v dubnu letošního roku.

Až nyní, na mnichovském autosalonu spolu s odhalením evropské verze, se však dozvídáme něco o jeho technice.
K mání budou varianty s pohonem zadních nebo všech kol.

Ty první nabídnou 272 koní díky jednomu elektromobilu a zrychlení na stovku zabere 5,8 sekundy.

Čtyřkolka, nazvaná Brabus, bude mít 428 koní a stokilometrovou rychlost pokoří za 3,7 sekundy.

18. 09. 2023 Otevřít článek

Smart #1 se představuje jako stylové elektrické SUV s dojezdem až 440 km

Auto.cz

Automobilka se výrazně odklonila od původního směru a představuje své první elektrické SUV. Značka Smart měla namále, nakonec ji ale společnost Mercedes-Benz zachovala spojením s čínskou společností Geely, čímž vznikl další čínsko-německý automobilový podnik. Společně s novou vlastnickou strukturou navíc značka přichází s novým stylem a nabídkou, která bude více mainstreamová.

08. 04. 2022 Otevřít článek

Elektrický Smart 2022 dostane netradiční jméno #1

Novinky.cz

Koncept Smart #1, který se ukázal na loňském mnichovském autosalonu, se dostane do produkční podoby se stejným názvem, symbol křížku zůstane. Podle automobilky tak evokuje stanovování trendů v digitální době.

13. 02. 2022 Otevřít článek

Smart Forfour končí. Avizuje to příchod nové éry

Auto.cz

Sourozenec Renaultu Twingo naposledy nabízený výhradně jako elektromobil končí. Místo něj dorazí zcela jiné auto jiné koncepce i designu.

04. 01. 2022 Otevřít článek

Smart ukázal koncept svého crossoveru Concept #1, rozhodně už nejde o prcka

Auto.cz

Nový koncept SUV Smart Concept #1 svými rozměry dotahuje Mini Countryman – což už není malé auto.

08. 09. 2021 Otevřít článek

Elektrický Smart od Brabusu je na pohled sebevědomější než ve skutečnosti

Novinky.cz

Tuningová společnost Brabus představila vylepšenou verzi elektrického městského autíčka Smart EQ ForTwo. Jedná se o limitovanou edici 50 kusů s názvem Brabus 92R, která přináší vyšší elektrický výkon, stahovatelnou střechu i extravagantní design.

25. 03. 2021 Otevřít článek

TEST: Smart EQ forfour - chytré auto do města

fDrive.cz

Smart EQ forfour je sice malinké městské auto, ale přesto je největším vozem značky smart. Podle názvu značky by se dalo čekat, že to bude „chytré auto“, tedy jakýsi počítač na kolech. Ale ve skutečnosti je tento malý elektromobil chytrý v jiném směru.

24. 06. 2020 Otevřít článek

Nová generace smart EQ 2020 nepřekvapí, ale rozhodně neurazí

Hybrid.cz

Před pár dny jsme měli možnost vyzkoušet novou generaci vozů značky smart. Prezentace v obyčejně slunné Valencii překvapila především počasím, které dalo vzniknout rekordním, téměř čtrnáctimetrovým, vlnám. Co se týče vozů, tam se žádný velký údiv nekonal. Na druhou stranu, není potřeba za každou cenu překopávat to, co funguje.

28. 01. 2020 Otevřít článek

Smart ForTwo mhd